THC Praha

hokejbalový klub

THC X Spectrum Praga B 9:5

Posted by admin under Nezařazené

s1.jpgPro mě první letošní zápas.. Po slibech kolik nás bude, jsme zase měli jen dva na střídání :) Klasika. Po pěti zahřívacích minutách už jsme prohrávali o jednu branku .. První akce první střela první gól.. Hra byla vyrovnaná šance se pravidelně střídali na jedné i na druhé straně. Bohužel, v sedmé minutě šel soupeř do vedení o dvě branky po krásné souhře v našem obraném pásmu. Pak už do konce třetiny zlobilo a kousalo jen THC. Během 4 minut jsme otočili nepříznivý stav z 0:2 na 4:2. Druhá třetina začala v podobném duchu jako ta první jen bez gólů. V polovině zápasu se nám podařilo přidat po velice vydařené kombinaci ve středním pásmu další branku a během následujích dvou minut ještě dvě branky (obě po kombinaci na jeden dotek, do prázdné branky). A v podstatě bylo po zápase. Po dvou třetinách 7:2. Na začátku třetí třetiny jsme přidali ještě jednu branku a v podstatě díky skóre a nedostatku sil jsme závěr vypustili, Soupeř se v tuto chvíli dostával do slibných příležitostí, a proto jsme inkasovali ve třetí třetině tři zbytečné branky, ikdyž jsem na závěr ještě jednu vstřelili.. Musím uznat, že za letošek jeden z nejpovedenějších hokejbalových zápasů, které jsme odehráli. Super výkon všech zůčastněných, ale nejvíce bych pochválil Standu a zároveň se omluvil za odfláknutou třetí třetinu..